Запорізька «Батьківщина» провела кулінарний майстер-клас

У Запоріжжі з ініціативи Заводського районного осередку «Батьківщини молодої» відбувся майстер-клас з ліпки вареників для дітлахів.

Як повідомляє прес-служба Запорізької обласної парторганізації, головним натхненником такого незвичного заходу виступив депутат міськради, член фракції ВО «Батьківщина» Віталій Рябцев. Місцем проведення заходу обрали спільну кухню одного з гуртожитків робітничого району.

Урок з ліпки вареників для дітлахів провела справжня кулінарна майстриня Катерина Сириця. Щоб більше зацікавити дітей, до тіста додали шпинат, моркву та буряк, тож вареники вийшли різнокольоровими.

«У Заводському районі проживає в основному робітничий люд. Зайвих грошей у родинах практично немає, але діти потребують якісного дозвілля. Думаю, це дуже важливо – проводити більше часу з ними в живому спілкуванні, за таким ось простим заняттям», – зазначив представник «Батьківщини» Віталій Рябцев.

Лідер заводських «молодих батьківщинівців» Катерина Станкевич, своєю чергою, пообіцяла й надалі проводити цікаві соціально-корисні заходи.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова