Запорізька «Батьківщина» приєдналась до протестного руху місцевих громад

На засіданні сесії Запорізької облради голова фракції «Батьківщина» Олександр Старух заявив про приєднання партії до протестного руху місцевих громад проти продажу землі.

Як повідомляє пресслужба Запорізького обласного партосередку, звертаючись до колег-депутатів, «батьківщинівець» озвучив позицію більше десяти територіальних громад області, які ухвалили звернення до керівництва держави з вимогою відкликати урядовий законопроект про ринок землі.

«Наші колеги в районах і громадах наголошують на категоричній незгоді зі спробами запровадження в Україні, так званого, «ринку землі», який може дестабілізувати економіку, несе загрозу державному суверенітету та національним інтересам. Вони застерігають президента, як гаранта Конституції, про неприпустимість порушення статей 13 і 14 Основного закону, де чітко сказано, що власником землі є народ України», – наголосив Олександр Старух.

Лідер фракції «Батьківщина» нагадав, що влада ніяк не зреагувала на звернення депутатів Запорізької обласної ради щодо землі, тому партія підтримала позицію місцевих громад області та приєдналась до протестного руху, ініційованого аграріями.

«83% мешканців нашого регіону виступають проти продажу землі. Будуть мітинги, акції протесту. Ми використаємо всі способи, не заборонені законом, аби донести до влади позицію народу: – Ні продажу землі!» – підсумував Олександр Старух.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова