Запорізька «Батьківщина» привітала обласну філармонію з відкриттям 66-го симфонічного сезону

Сьогодні запорізькі артисти стоять на своєму мистецькому фронті, значення якого важко переоцінити. З музикою та піснею перемагали наші пращури, з музикою та піснею переможемо й ми.

Керівник запорізької «Батьківщини» Владислав Куценко взяв участь в урочистому відкритті чергового концертного сезону.

«Щиро дякую колективу Запорізької обласної філармонії та його керівнику Ірині Конаревій за те, що вони своєю творчістю продовжують надихати до життя та боротьби. Віддаю належне сміливості артистів, які у таких складних умовах продовжують працювати і підтримувати моральний дух українців», – зазначив Владислав Куценко.

Останнім часом колектив філармонії відомий не лише своїми творчими досягненнями. Після російського вторгнення запорізькі артисти та виконавці на деякий час змінили кваліфікацію: протягом кількох місяців вони готували  для військовослужбовців ЗСУ випічку, шили та передавали на передову національні прапори.

Відкриття сезону співпало ще з однією, значущою для запорізької філармонії датою, – 65-річчям створення Запорізького академічного симфонічного оркестру. За час свого існування він заслужив повагу та любов не тільки запоріжців, а й цінителів симфонічної музики з усієї України та зарубіжжя. Владислав Куценко привітав артистів і виконавців з днем народження колективу та вручив Запорізькій обласній філармонії почесні нагороди обласної ради.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова