Запорізька «Батьківщина» пікетувала міськраду, вимагаючи збільшити видатки на ремонт будинків

20 грудня, у день проведення бюджетної сесії Запорізької міськради, «батьківщинівці» разом з представниками інших демократичних партій, членами ОСББ та небайдужими городянами провели мітинг, вимагаючи справедливого розподілу бюджетних коштів у 2018 році.

Про це повідомляє прес-служба Запорізького обласного партійного осередку.

Ініціаторами проведення акції виступили голови ОСББ міста, обурені планами влади різко скоротити фінансування програми проведення капітальних ремонтів житлового фонду.

25508022_1951704945071599_6220680822365621445_n

Перед учасниками мітингу виступив член фракції «Батьківщина» в Запорізькій міськраді Віталій Рябцев. Він поінформував присутніх про перебіг погоджувальної ради та закликав городян не розходитися доти, доки влада не виконає вимоги демократичних фракцій про збільшення видатків на капітальний ремонт будинків, а також на ремонт старого й аварійного житла.

«Команда мера заклала в бюджеті на підтримку ЖКГ лише 33 мільйони, при тому що реальна потреба – як мінімум удесятеро більша, оскільки житловий фонд активно руйнується. Водночас на реконструкцію парків виділяється майже півмільярда, а на нові пам’ятники й фонтан ще 100 мільйонів. При такому підході мешканці аварійних будинків скоро житимуть у парках, а молодь взагалі поїде з міста», – заявив депутат Запорізької міськради Віталій Рябцев.

Активісти «Батьківщини» запропонували городянам зайти на сесію міськради й нагадати владі, що саме громада, платники податків, мають вирішувати долю бюджетних коштів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова