Запорізька «Батьківщина» ініціює збільшення рівня оплати праці для лікарів

Під час селекторної наради з в.о. голови Національної служби здоров’я України Андрієм Віленським керівник Запорізької «Батьківщини» Владислав Куценко наголосив на необхідності збільшення тарифів для лікарів.

«Сьогодні держава платить за консультацію лікарю вищої категорії 53 грн.14 копійок. Фактично, консультація лікаря коштує стільки ж, скільки чашка кави. Це неприпустимо. Ми розуміємо навантаження на бюджет, але наше завдання – підвищити статус лікарів і, відповідно, якість медичної допомоги населенню», – зазначив Владислав Куценко.

Політик попросив Андрія Віленського особисто донести цю інформацію до новопризначеного міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка.

Окрім того, з ініціативи Владислава Куценка, апарат Запорізької облради розпочав підготовку звернення до Верховної Ради України, прем’єр-міністра, Кабміну, Міністерства охорони здоров’я та НСЗУ щодо розгляду можливості підвищення рівня тарифів за послуги для лікарів за рахунок державного бюджету.

«Кваліфікований лікар за свою роботу має отримувати від держави пристойну зарплатню, а не так, щоб надав консультацію – заробив на чашку кави», – зазначив Владислав Куценко.

Для підвищення тарифів лікарям, насамперед, необхідне збільшення фінансування всієї медичної галузі з боку держави і, звичайно ж, політична воля. На переконання Владислава Куценка, до вирішення цього питання мають долучитись не лише “батьківщинівці”, а й представники інших політичних сил.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова