Запорізька «Батьківщина» ініціює врегулювання правових відносин між НСЗУ та комунальними медичними закладами

Йдеться про умови укладання договорів між Національною службою здоров’я України та комунальними некомерційними підприємствами.

НСЗУсистематично надсилає комунальним медзакладам листи-попередження щодо затримки розрахунків по законтрактованим послугам, що ставить під загрозу терміни виплати зарплат медичним працівникам на місцях. Водночас, відповідальність за це покладається виключно на керівників комунальних медичних установ. Окрім того, КНП позбавлені можливості вносити свої корективи до договорів із НСЗУ.

З ініціативи голови Запорізької «Батьківщини» Владислава Куценка та голови постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства Запорізької облради, депутата від «Батьківщини» Наталії Авраменко, які отримали численні звернення від керівників медустанов, Запорізька облрада підготувала відповідне звернення до Міністерства охорони здоров’я України та НСЗУ, в якому наголошується на необхідності змін в моделі правових відносин між КНП та Національною службою здоров’я України.

«Врегульовані правові відносин в галузі охорони здоров’я – це запорука ефективної роботи будь- якого медичного закладу, а головне – запорука надання якісної та своєчасної медичної допомоги населенню. І особливо це важливо в умовах пандемії. Вважаю, що врегулювання правових відносин між КНП та НСЗУ має відбутись якнайшвидше. Адже йдеться про захист лікарів та здоров’я людей», – наголосив керівник Запорізької «Батьківщини» Владислав Куценко.

Найближчим часом відповідні звернення також будуть направлені народним депутатам, які обиралися від Запорізької області.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова