Запорізька «Батьківщина» ініціює скликання надзвичайної сесії міськради

Депутати міської ради від «Батьківщини» разом із представниками демократичних фракцій виступили зі зверненням до мера Запоріжжя з вимогою скликати позачергову сесію.

Як повідомляє прес-служба обласного осередку «Батьківщини», причиною занепокоєння депутатів стали спроби міської влади провести конкурс із призначення управителя багатоквартирних будинків міста Запоріжжя без дотримання демократичних процедур.

На думку народних обранців, відсутність прозорості й відкритості під час проведення конкурсу здатна призвести до чергового зростання комунальних тарифів та залишити запоріжців без якісних комунальних послуг, або навіть зірвати опалювальний сезон.

«Батьківщинівці» звернули увагу на те, що склад конкурсної комісії викликає сумніви в об’єктивності та прозорості її діяльності. Так, до її складу входять лише робітники міського виконкому та його структурних підрозділів. І жодного представника громадськості чи депутата. Депутати переконані, що умови конкурсу свідомо унеможливлюють участь у ньому середніх та малих підприємств.

«Разом з колегами по демократичному табору в міській раді ми виступаємо проти заангажованих дій чиновників мерії. Прогнозуємо, що після проведення конкурсу будинки перейдуть до обслуговування кільком, вже заздалегідь визначеним, компаніям. Для запоріжців це означатиме зростання тарифів за утримання будинків, відсутність відповідальності за надання якісних послуг, занепад житлового фонду міста», – заявила з цього приводу голова фракції «Батьківщини» Запорізької міської ради Ірина Костенко.

У тексті звернення, направленого на ім’я мера Запоріжжя Володимира Буряка, міститься вимога скликати позачергову сесію міськради з метою перенесення проведення конкурсу та внесення змін до його умов. Зокрема, пропонується зробити його більш доступним для малих компаній, а умови проведення – максимально прозорими.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова