Запорізька «Батьківщина» ініціювала зустріч з активом ОСББ

19 червня в Запоріжжі пройшов круглий стіл активістів ОСББ за участю кандидата в народні депутати по багатомандатному виборчому округу від «Батьківщини», ексміністра з питань ЖКГ, голови Спілки власників житла України Олексія Кучеренка.

Про це повідомляє пресслужба обласного партійного осередку.

Більше чотирьох годин учасники круглого столу дискутували про масове відключення від газу багатоповерхівок, у яких відсутня угода з «Запоріжгазом» на обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж.

Звертаючись до учасників зустрічі, Олексій Кучеренко зазначив, що він як споживач має багато претензій до облгазів, але наразі найбільше запитань виникає до НКРЕКП, Кабміну та депутатів. Він висловив здивування, що на круглий стіл не прийшли представники міської влади.

Натомість публічний захід відвідав член фракції «Батьківщина» в Запорізькій міській раді Віталій Рябцев, який від моменту обрання депутатом активно захищає городян від свавілля «Запоріжгазу».

«Дуже сподіваюсь, що наша зустріч знизить напругу між газовим монополістом і жителями Запоріжжя. Повністю підтримую пропозицію Олексія Кучеренка про заборону укладання угод на обслуговування внутрішньобудинкових мереж до розробки типового документа, який влаштовував би і власників житла, і управляючі компанії, і активістів ОСББ», – підбив підсумки дискусії представник «Батьківщини» Віталій Рябцев.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова