Запоріжжя готується приймати біженців

Зелений коридор для евакуації жителів Маріпуоля за маршрутом Маріуполь – Розівка – Пологи – Оріхів – Запоріжжя не запрацював. Російські окупанти не припинили вогонь, і виїзд людей було скасовано. Є надія, що зелений коридор буде організовано сьогодні.

Запорізька «Батьківщина» не припиняє роботу із надання допомоги українським військовим та територіальній обороні Запоріжжя. Ця робота ведеться щоденно. Минулої доби у Запоріжжі  «батьківщинівці» зібрали та передали різним підрозділам та на блокпости кілька  десятків спальних мішків, стільки ж дощовиків, медикаменти, одяг, взуття, продукти харчування та ін. Разом із волонтерами на потреби однієї з військових частин, що забезпечує оборону Запоріжжя  було передано 1 одиницю автотехніки.

Також запорізькі «батьківщинівці» повідомляють про готовність прийняти та тимчасово розмістити біженців.  

Ситуація в Запорізькій області на цей час залишається складною, але контрольованою. Російські військові обстріляли міста Пологи та Гуляйполе. Дедалі більше російські ДРГ помічають у Василівці, яка зазнала чи не найбільших артобстрілів в Запорізькій області.

В Енергодарі російські окупанти вивели техніку з центру міста атомників, але залишаються на території АЕС та зосередили сили на підступах до міста. 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова