Закон про ринок землі: чому українці проти його прийняття?

17 лютого в Одесі відбулася пресконференція, на якій представники аграріїв та депутати розповіли, чим загрожує народу України прийняття закону про ринок сільськогосподарської землі.

Голова «Штабу захисту рідної землі» на Одещині, депутат облради Алла Стоянова зазначила, що сьогодні монобільшість не хоче слухати ані українців, ані колег з інших фракції, тому вірогідність прийняття даного законопроєкту дуже висока.


Депутат Одеської облради, член колегії Держгеокадастра області Олег Корженко зауважив, що ринок землі в Україні повинен бути, але зовсім по іншій моделі і лише після надання дозволу українським народом на референдумі.

«Потрібно створити Державний земельний банк, який матиме право купити землю у громадян і здавати її в оренду тим, хто має бажання працювати, – зазначив Олег Корженко. – Україна сьогодні не готова до ринку землі, тому що немає державної політики та стратегії в цьому питанні».

Заступник голови Одеської обласної «Батьківщини» Сергій Веселов наголосив, що «Батьківщина» категорично проти даного законопроекту і наполягає, аби його зняти з порядку денного до проведення референдуму.

«Наша команда розробила програму розвитку фермерських господарств. Як показує досвід, ті країни, які приділяють багато уваги розвитку саме сільському господарству, – успішні, – додав Сергій Веселов.

Партієць додав, що в Одеській області близько 30 місцевих рад різних рівнів ухвалили звернення до керівництва держави з вимогою не приймати цей закон без проведення референдуму, однак бажання народу влада просто ігнорує.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова