Закарпатська «Батьківщина» захищає право мешканців гуртожитку на приватизацію житла

В Ужгороді мешканці гуртожитку, що по вул. Лобачевського, 41, намагаючись приватизувати своє житло, звернулися по допомогу до депутата від «Батьківщини» Віктора Щадея.

За повідомленням прес-служби Закарпатської обласної парторганізації, днями Віктор Щадей разом із мешканцями гуртожитку прийшли до міськради, щоб зустрітися з мером Ужгорода. Основна вимога – не блокувати процес приватизації понад 100 квартирних помешкань.

«Наша вимога до мера дуже проста: зняти всі штучні бар’єри, припинити вимагати в людей гроші й дати можливість мешканцям приватизувати свої кімнати», – так прокоментували ужгородці свій візит до міського голови.

Ще 2014 року люди звернулися до депутата від «Батьківщини» Віктора Щадея зі скаргою на те, що на їхнє житло зазіхнули рейдери. На квартири наклали понад 90 арештів.

«За цей час люди виграли Господарський суд в Ужгороді, Апеляційний у Львові. Здавалось би, ще трохи – і люди зможуть приватизувати свої кімнати. Однак мерія відмовилась затвердити реконструкцію гуртожитку в житловий будинок», – розповів «батьківщинівець».

За словами Віктора Щадея, представники будинкового комітету торік здали папери в міськраду, однак мерія почала затягувати час.

«Вони постійно придумували різні відмовки. Мета – набити ціну й спонукати людей «домовитись», – уточнив депутат.

Під час зустрічі міський голова Ужгорода Богдан Андріїв привселюдно дав слово мешканцям, що вирішить це питання.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова