Закарпатська «Батьківщина» вимагає від влади виділити кошти на протипаводковий захист Тячева

Депутати фракції «Батьківщина» в Тячівській міськраді ОТГ, що на Закарпатті, підтримали звернення до голови Держводагентства, голови облради та начальника басейнового управління річки Тиса про необхідність протипаводкового захисту Тячева.

Про це повідомляє прес-служба Закарпатської обласної партійної організації.

У зверненні йдеться про те, що вже протягом декількох років населення сіл Руське Поле та Округла потерпає від паводків через відсутність дамб та захаращеність русла.

Голова фракції ВО «Батьківщина» Віталій Джурджа наголосив на тому, що особливу стурбованість тячівців, які пережили не один паводок через розлив Тиси, викликає протипаводковий захист міста.

За його словами, протягом останніх років з боку Румунії побудовано потужні водозахисні споруди, які спрямовують водний потік безпосередньо в бік Тячева, а тому вірогідність чергового затоплення міста значно підвищується.

«Тячівська міська рада готова взяти посильну дольову участь у проведенні робіт з будівництва водозахисних споруд, але вважаємо, що основне фінансове навантаження з протипаводкового захисту населених пунктів об’єднаної територіальної громади має лягти на державний та обласний бюджети», – сказав «батьківщинівець» Віталій Джурджа.

В ухваленому зверненні Тячівська міськрада просить передбачити фінансування та провести належні роботи для посилення протипаводкового захисту населених пунктів об’єднаної територіальної громади.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова