Закарпатська «Батьківщина» вимагає дотримуватися процедури при скликанні сесій Міжгірської райради

На Закарпатті голова фракції «Батьківщина» в Міжгірській райраді Михайло Буришин проситиме правоохоронні органи відреагувати на систематичне порушення процедури скликання сесій райради керівництвом самоврядного органу.

Про це інформує прес-служба Закарпатської обласної парторганізації.

За словами Михайла Буришина, про чергове засідання райради, як і попередні рази, повідомили з порушеннями. Інформацію про скликання сесії заздалегідь не розмістили на офіційному сайті Міжгірської райради, а самих депутатів повідомили за декілька годин до початку засідання. Через це частина депутатів не встигла на засідання самоврядного органу.

«Попри чітко визначену процедуру скликання сесій, що передбачає, зокрема, підписання розпорядження про її проведення, погодження порядку денного президією ради, завчасне оприлюднення проектів рішень, «верхівка» на власний розсуд та всупереч законодавству «скликає» сесії райради. Тобто, умисно ігноруючи всі законодавчі вимоги, що стосуються порядку призначення засідань, керівництво райради вдається до протиправних дій», – пояснив Михайло Буришин.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова