Закарпатська «Батьківщина» широко відзначила День незалежності України

Депутати та активісти Закарпатської «Батьківщини» в різних районах області взяли участь у святкуваннях до Дня прапора та Дня незалежності України.

Про це повідомляє прес-служба Закарпатської обласної парторганізації.

У Тячеві одним із тих, кому довірили урочисто підняти Державний прапор, був голова райради, депутат від «Батьківщини» Василь Каганець. Представники «Батьківщини» також взяли участь в урочистостях до Дня прапора на горі Капуна.

мукачево

Мукачівська «Батьківщина» до Дня незалежності встановила намет у центрі міста, партійці на чолі з головою міської парторганізації Олександром Перестою долучилися до параду вишиванок, а для найменших учасників презентували повітряні кульки з логотипом партії.

Ужгородська «Батьківщина» привітала з Днем незалежності ветерана місцевого самоврядування, який, будучи депутатом міськради, 1991 року одним із перших відкрито підтримав проголошення незалежності України.

мукачево-1

Партійці в інших районах також взяли активну участь у святкуваннях, а голова Закарпатської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Олександр Кеменяш урочисто привітав краян зі святом.

«Війна, яка триває на Сході країни, гостро, як ніколи раніше, поставила перед нами питання про незалежність. Чи будемо ми господарями на власній землі, чи станемо розмінною монетою у глобальній політичній грі престолів? – наголосив він під час виступу. – Упевнений, що воїни, які мужньо боронять країну від ворога, всім нам стали прикладом боротьби за незалежність держави. Однак, окрім зовнішнього ворога, країну зсередини руйнує кумівство та корупція, подолати які може тільки громадянське суспільство, тобто кожен свідомий громадянин».

Олександр Кеменяш зазначив, що українці всі разом мають наповнити слово «незалежність» справжнім змістом і збудувати країну, основною цінністю якої стануть її громадяни.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова