Закарпатська «Батьківщина» пропонує скликати сесію облради через повінь

Гірські райони Закарпаття вкотре постраждали від руйнівної повені.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, вода підтопила житлові будинки, розмила дороги, зруйнувала мости та переправи.

Чимало людей опинилися сам-на-сам зі зруйнованими будинками та пошкодженими господарськими спорудами. Попри наявність в області цільових програм з протипаводкових заходів, вони хронічно недофінансовуються, а ті кошти, що таки надходять, часом використовуються не ефективно.

За словами голови фракції «Батьківщина» у Закарпатській облраді Олександра Кеменяша, зважаючи на ситуацію, що склалася, депутати фракції пропонують скликати позачергове засідання Закарпатської обласної ради на якому необхідно:

1. Заслухати начальника басейного управління водних ресурсів річки Тиса щодо функціонування програми протипаводкових заходів «Тиса», а також заслухати звіт про стан берегоукріплень і дамб на сьогодні;

2. Заслухати начальника управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області щодо вжитих заходів на подолання стихії та інформацію про масштаби завданої шкоди;

3. Розглянути питання «Про виділення коштів з обласного резервного фонду для боротьби з наслідками стихії;

4. Розглянути питання «Про звернення до Кабінету Міністрів України» з проханням виділити кошти з резервного фонду державного бюджету для відновлення постраждалих районів від паводків.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова