Закарпатська «Батьківщина» підтримує передачу сільгоспземель у власність ОТГ

Депутати фракції «Батьківщина» на позачерговій сесії Тячівської міськради підтримали звернення до головного управління Держгеокадастру Закарпатської області з клопотанням про передачу в комунальну власність громади земельних ділянок сільськогосподарського призначення площею близько 1510 га.

Про це повідомляє прес-служба Закарпатської обласної парторганізації.

За словами голови земельної комісії Тячівської ОТГ, депутата від «Батьківщини» Петра Герича, рішення ухвалили у відповідності до постанови уряду про передачу земель сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів у комунальну власність ОТГ.

Представник «Батьківщини» переконаний, що подібне розширення позитивно вплине на соціально-економічний розвиток ОТГ, адже громади використовуватимуть землі, що нині пустують.

Довідково. Алгоритм дій щодо передачі земель у власність ОТГ включає 4 етапи – клопотання ОТГ до головного управління Держгеокадастру про передачу земель, інвентаризацію земель в межах ОТГ, реєстрацію земельних ділянок у кадастрі, передачу земель у комунальну власність.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова