Закарпатська «Батьківщина» підтримала власників авто з іноземною реєстрацією

Депутати Ужгородської райради від «Батьківщини» Ярослав Пришляк та Михайло Готра підтримали звернення до Кабміну та Верховної Ради щодо ухвалення законопроектів, які передбачають скасування екологічних норм «Євро-5» для вживаних транспортних засобів з іноземною реєстрацією.

Про це повідомляє прес-служба Закарпатської обласної парторганізації.

Документ передбачає, що замість сертифіката «Євро-5» можна буде надати автомобіль для контролю його технічного стану. Проте для нових транспортних засобів відповідність стандартам Євро і наявність сертифіката залишаться обов’язковими вимогами.

Нині норма про «Євро-5» – тимчасова й діє до кінця 2018 року, а новий проект пропонує продовжити цей термін до 31.12.2020. Також запропоновано усунути поточні обмеження щодо дати випуску автомобіля (зараз це до 1.01.2010 р.) і обмеження 1 авто на 1 людину протягом 1 року. Також пропонується зняти зобов’язання сплати акцизного збору за повною, а не зниженою ставкою, у разі відчуження (продажу) автомобіля до спливу 365 днів з моменту його реєстрації.

Як відзначають «батьківщинівці», на Закарпатті чи не найбільше автомобілів з іноземною реєстрацією, а необхідність кожні 5 днів вивозити авто за межі України спричиняє величезні черги на пунктах пропуску.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова