Закарпатська «Батьківщина» підтримала людей, які борються за право на добровільне об’єднання в громаду

В Ужгороді під стіни ОДА вийшли на мітинг мешканців сіл Ужгородського району, які вимагали не блокувати створення Холмківської об’єднаної територіальної громади.

Як повідомляє прес-служба Закарпатської обласної парторганізації, протестувальників підтримали місцеві активісти «Батьківщини».

Близько 300 учасників «децентралізаційного» мітингу вимагали від обласної влади надати позитивний висновок на створення Холмківської об’єднаної територіальної громади. В акції взяли участь жителі сіл Минай, Холмок, Розівка, Концово, Сторожниця, Тарнівці, Шишлівці та Ботфалва.

«Ми вимагали, щоб до нас вийшов голова облдержадміністрації та пояснив, з яких причин він не підписує позитивний висновок громаді. Особливо нас обурює, що сусідня Баранинська ОТГ, яка розпочала процес пізніше, ніж Холмок, Сторожниця та Тарнівці, отримала дозвіл торік, провела в жовтні перші вибори і з нового року перейшла на прямі міжбюджетні відносини», – розповіли активісти «Батьківщини».

На розв’язання проблеми селяни надали голові облдержадміністрації п’ять днів. Якщо до того часу не буде позитивного висновку на створення ОТГ, вони обіцяють нову хвилю протестів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова