Закарпатська «Батьківщина» переймається проблемами шкіл та дитячих садочків

Депутат Ужгородської міської ради від «Батьківщини» Віктор Щадей порушив на сесії питання ремонту під’їзних шляхів до навчальних закладів.

Як повідомляє прес-служба Закарпатської обласної парторганізації, депутат нагадав міському голові, що той обіцяв цього року навести лад із під’їзними шляхами до шкіл та дитячих садків Ужгорода, але не робиться нічого.

Депутат попросив надати слово присутнім на сесії батькам, чиї діти відвідують садочок №8.

«Набридла ця жахлива дорога, де на кожному кроці – ями, калюжі й болото. Кожного ранку веду дитину в садочок і не можу пройти, треба брати дитину на руки. Чому влада міста не може вирішити цю проблему? Адже там знаходиться 8-й садок, 12- та й 15-та школи!» – розповіла міському голові одна з жінок.

Виявилося, що попри неодноразові обіцянки мера вирішити проблему, кошти на цей ремонт не передбачені в бюджеті.

«Якщо мерія не зробила ремонт до закінчення навчального року, то нехай мер візьме на себе зобов’язання відремонтувати під’їзні шляхи до освітніх закладів хоча б до 1 вересня», – звернувся з пропозицією Віктор Щадей.

Міський голова Богдан Андріїв пообіцяв, що до початку навчального року ремонтні роботи будуть виконані.

Присутні батьки, в свою чергу, пообіцяли, що обов’язково прийдуть на засідання вересневої сесії міськради, аби розповісти, чи дотримав мер свого слова.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова