Закарпатська «Батьківщина» домагатиметься виділення коштів на ремонт доріг

Депутати Свалявської райради від «Батьківщини», а також депутат-«батьківщинівець» Закарпатської облради Антон Ліврінц домагатимуться виділення коштів з районного та обласного бюджетів на ремонт доріг на Свалявщині.

Про це повідомляє прес-служба обласної партійної організації.

Депутат Закарпатської облради від «Батьківщини» Антон Ліврінц узяв участь у колегії Свалявської райради, на якій ішлося про виділення коштів на ремонт частини дороги обласного значення Свалява-Керецьки. «Батьківщинівець» також порушив питання про необхідність ремонту інших доріг на Свалявщині, зокрема дороги Пасіка-Драчино-Свалява.

За словами Антона Ліврінца, на колегії досягли згоди, що з районного бюджету на ремонт доріг виділять 1 млн грн, а депутати облради під час сесії, яка відбудеться на початку червня, домагатимуться виділення 2 млн грн.

«Ці дороги ремонтували торік, але вони знову розбиті, тому слід більше уваги приділяти якості робіт та якості асфальтового покриття. На частині дороги передбачається капітальний ремонт, відтак буде можливість вимагати гарантії у підрядника. Окрім того, якість робіт контролюватимуть громадські активісти», – сказав депутат Закарпатської облради від «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова