Закарпатська «Батьківщина» долучилася до святкування Дня захисту дітей

З ініціативи голови Закарпатської обласної парторганізації Олександра Кеменяша для дітей кількох міст краю влаштували яскраве свято до Дня захисту дітей.

Як повідомляє прес-служба Закарпатської обласної парторганізації, в Ужгороді депутат облради від «Батьківщини» Антон Ліврінц привітав вихованців садочка «Ластовічка» з 23-ю річницею з дня відкриття дошкільного закладу.


Міжгір‘я відсвяткувало День захисту дітей і останній дзвінок — з повітряними кульками, аніматорами та морозивом. Захід відбувся за підтримки Олександра Кеменяша.

У райцентрі пройшла благодійна акція для дітей з аніматорами, які розфарбовували малечу в супер-героїв, звіряток та інших казкових персонажів. Майже шість сотень діток взяли участь у святкуванні Дня захисту дітей. До свята долучилися вихованці відділення обласного центру комплексної реабілітації інвалідів та дітей-інвалідів зі своїми родинами.

Подібні заходи відбулися для діток Сваляви та вихованців Перечинської школи-інтернату.

До слова, саме вихованці «Ластовічки» зустрічали Юлію Тимошенко народними танцями країн-сусідів під час її нещодавнього візиту до Ужгорода.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова