Закарпатська «Батьківщина» долучилася до святкування 200-річчя Кричівської школи

Днями в селищі Кричево Тячівського району Закарпаття відзначили 200-річчя від часу заснування сільської школи. В урочистостях взяли участь депутати від «Батьківщини».

За сприяння депутата облради від «Батьківщини» Петра Голубки, голови Тячівської райради від «Батьківщини» Василя Каганця та депутата райради Василя Стойки на території школи облаштували асфальтову доріжку. Василь Стойка подарував школі проектор. На святі також був присутній представник «Батьківщини», секретар міськради Іван Крічфалушій.

Директор школи Надія Стойка подякувала меценатам, які допомогли влаштувати свято та посприяли у вирішенні нагальних проблем.

Кричівську школу заснували ще за часів Австро-Угорщини в 1817 році. З того часу школа працювала постійно й ніколи не закривалася. Тут навчалося 20 поколінь учнів і працювало 7 поколінь вчителів. У різний час її очолювали 12 відомих директорів.

Нині школа є загальноосвітньою, складається з трьох будівель, прийнятих в експлуатацію у 1907, 1976, 1985 роках. У школі працюють 58 педагогів, навчається 371 учень.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова