За сприяння Владислава Бухарєва на Сумщині відремонтують стратегічний міст

За сприяння народного депутата з фракції ВО «Батьківщина» Владислава Бухарєва відремонтують стратегічний міст через річку Ворскла у с. Климентове, що на Охтирщині.

Про це повідомляє прес-служба Сумського обласного партійного осередку ВО «Батьківщина».

Відповідно до запиту народного депутата Владислава Бухарєва уряд ухвалив рішення про виділення коштів з цьогорічного Державного бюджету України для проведення негайного капітального ремонту, що на кордоні між Тростянецьким і Охтирським районами Сумщини.

Звертаючись до прем’єр-міністра України, член парламентської фракції ВО «Батьківщина» вказав на важливість цього мосту як транспортної артерії міжобласного сполучення Сумської, Полтавської і Харківської областей.

«Місцева влада, дорожньо-патрульна поліція, мешканці неодноразово зверталися до Служби автомобільних доріг у Сумській області щодо ремонту, реконструкції чи побудови нового мосту, та це питання котрий рік не вирішується. І це при тому, що проект капітального ремонту розроблено. Тож затримка за фінансуванням», – наголошував Владислав Бухарєв у зверненні до прем’єр-міністра.

Нещодавно Владислав Бухарєв отримав листа від голови українського уряду, у якому підтверджувалася готовність Кабміну саме цього року провести необхідні роботи з капітального ремонту мосту через річку Ворскла.

З Держбюджету кошти виділені – нині тривають тендерні процедури, конкурсні торги, після чого й мають розпочатися ремонтні роботи.

«Це буде важливою справою для людей, які користуються мостом, і для країни, яка прагне оновлюватися й жити цивілізовано», – зазначив Владислав Бухарєв.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова