За сприяння Валерія Дубіля у Прилуках з’явилася лабораторія для тестування на COVID-19

Прилуцька міська лікарня отримала дороговартісне лабораторне обладнання, яке дозволяє діагностувати COVID-19 і ще 15 хвороб за допомогою методу ІФА.

Таким обладнанням у рамках роботи Об’єднання «Безпека медиків та мешканців регіону під час епідемії» заклад забезпечили почесний громадянин міста Прилуки Анатолій Мирошниченко, підприємець Сергій Варнавський та заступник Юлії Тимошенко Валерій Дубіль.

Всього на лабораторію витратили понад 400 тисяч гривень.

 На базі лікарні навіть створили нову лабораторію – виділили і оснастили всім необхідним спеціальне приміщення. Спеціалісти, які працюватимуть із новим обладнанням, пройшли спеціальне навчання у Чернігові.

 Разом із обладнанням меценати  закупили 3 упаковки тест-систем на КОВІД. Кожна з них має 96 тестів, яких вистачить на перші три сотні аналізів.

 «Саме ІФА-лабораторія може виявляти антитіла до COVID-19 і ще 15 інших хвороб. Так зменшуються шанси поширення вірусу і нового спалаху пандемії. Окрім того, ми убезпечимо наших медиків шляхом проведення регулярного тестування кожні два тижні. На жаль, влада не забезпечила цим нашу Прилуцьку ЦМЛ — навіть «коронавірусних коштів» на це не виділили у розпал епідемії! Хоча саме Прилуцька ЦМЛ визнана лікарнею, куди привозять хворих на COVID-19!» – зазначив Валерій Дубіль.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова