За сприяння Руслана Богдана на Полтавщині відкрили стоматологічний кабінет

Народний депутат України, голова Полтавської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Руслан Богдан забезпечив додаткову фінансову підтримку для Сенчанської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини.

Як інформує прес-служба Полтавського обласного партосередку, завдяки цьому в с. Сенчі відкрили новий стоматологічний кабінет, оснащений сучасним обладнанням.

За словами Руслана Богдана, так звані «реформи» чинної влади особливо згубні для сільських громад.

«Під загрозою повного зникнення опинилася більшість закладів соціальної сфери. Особливо людей непокоїть, чи буде взагалі доступ до найнеобхіднішої медичної допомоги безпосередньо в селах», – каже представник «Батьківщини» й додає, що селянам потрібна доступна медицина, тому й відгукнувся на прохання Сенчанської громади.

Днями народний депутат Руслан Богдан оглянув нове обладнання стоматологічного кабінету та поспілкувався з сільським головою Сенчанської ОТГ «батьківщинівцем» Віктором Лисим, котрий розповів про плани з освоєння наступного траншу цільових коштів: на облаштування дитячого майданчика та придбання звукової апаратури для Сенчанського будинку культури.

До слова, упродовж минулого року за сприяння Руслана Богдана для розвитку соціальної сфери в Лохвицькому районі додатково надійшов 1млн 250 тис. гривень.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова