За сприяння депутата-«батьківщинівця» на Сумщині відкрили рентген-кабінет

За сприяння депутата Сумської обласної ради, голови фракції «Батьківщина» Володимира Поцелуєва в Сумській районній лікарні відкрили рентген-кабінет.

Як повідомляє прес-служба обласного партосередку, обладнати такий кабінет змогли завдяки співфінансуванню з районного та обласного бюджетів.

10648
«Спільними зусиллями ми зробимо кращим медичне обслуговування для населення Сумщини. Відтепер оснащений рентгенологічний кабінет працюватиме цілодобово для потреб травматологічного пункту, реанімаційного та інших стаціонарних відділень лікарні», – зазначив Володимир Поцелуєв.

Для розміщення необхідного обладнання реконструювали будівлю поліклініки, добудувавши додатковий кабінет. На реконструкцію було виділено понад 600 тисяч гривень, а на монтаж та введення в експлуатацію рентгенологічного обладнання – 145 тисяч гривень.

Для нового кабінету придбали також пересувний палатний рентгенівський діагностичний комплекс, що дає змогу робити рентгенівські знімки під час оперативних втручань при пошкодженнях опорно-рухомого апарату та обстежувати лежачих хворих.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова