За сприяння «батьківщинівців» жінки на Сумщині отримуватимуть додаткові кошти при народженні дитини

З ініціативи голови Буринської міської громади, «батьківщинівця» Віктора Ладухи жінки при народженні дитини отримуватимуть додаткові кошти з міського бюджету.

Як повідомляє прес-служба Сумського обласного осередку «Батьківщини», відповідне рішення прийняте на сесії міської ради новоствореної громади.
З початку 2018 року вирішено надавати кожній породіллі при народженні дитини додатково 20 тисяч грн.

За словами Віктора Ладухи, кошти виплачуватимуть при народженні дитини жінкам – громадянкам України, які зареєстровані та постійно проживають на території Буринської громади.

«У такий спосіб ми не лише дбаємо про матерів та дітей, а й стимулюємо народжуваність та бажання молоді залишатися на рідній землі. Плануємо й надалі вирішувати соціальні питання, що захищатимуть інтереси мешканців Буринської ОТГ», – сказав голова громади.

На фінансування цієї ніціативи планується скерувати 4 млн грн. За необхідності з міського бюджету виділятимуть додаткові кошти.

«Якщо є підстави вважати, що особа, яка претендує на виплату, може розпорядитися коштами не на користь народженої дитини, у коштах їй буде відмовлено. У випадку ж отримання коштів такою особою Буринська міська рада може звернутися до суду з позовом про їх повернення», – прописано в положенні про виплату одноразової грошової допомоги при народженні дитини.

У міській раді запевняють, що таких випадків намагатимуться не допустити.

Довідково. Населення Буринщини становить близько 25 тисяч чоловік, за рік тут народжується близько 200 немовлят.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова