За сприяння «Батьківщини» в Чернігові провели турнір із шахів

Чернігівська «Батьківщина» стала співорганізатором обласних змагань з класичних шахів, у яких взяли участь 43 спортсмени різних вікових категорій.

Про це повідомляє прес-служба Чернігівського обласного партосередку.

«Цей турнір ми не могли оминути своєю увагою, адже «Батьківщина» завжди допомагала прихильникам шахів розвивати улюблений вид спорту. Для багатьох учасників змагань це не просто хобі, а спосіб життя», – сказав віце-президент Федерації шахів Чернігівщини, «батьківщинівець» Іван Остах.

Як розповіли організатори, найстаршим учасником турніру став 84-річний чернігівець, а наймолодшим – десятирічний школяр, який виборов перемогу в змаганні серед юнаків до 18 років.

Усі призери чемпіонату та інші шахісти-номінанти отримали медалі, грамоти й заохочувальні призи від «Батьківщини».