За сприяння «Батьківщини» у Полтаві впорядкують історичну будівлю

Голова фракції «Батьківщина» в Полтавській міській раді Олег Бєлоножко виступив з пропозицією передбачити в міському бюджеті на наступний рік кошти на реконструкцію будівлі Кадетського корпусу, що входить до історичного архітектурного комплексу в центрі Полтави.

Про це повідомляє прес-служба Полтавського обласного партосередку.

oleg-belonozhko (1)

За словами Олега Бєлоножка, депутати міськради неодноразово порушували питання порятунку історичної будівлі Кадетського корпусу, однак у бюджеті міста на 2018 рік на це не передбачено жодної копійки.

«Кадетський корпус є і візитівкою Полтави, і бідою, адже тривалий час будівля, що є історичною цінністю, гине на наших очах. Якщо ми нічого не зробимо для її порятунку, матимемо руїну в центрі міста», – сказав Олег Бєлоножко.

Депутати та міський голова підтримали пропозицію «батьківщинівця», зазначивши, що місто за фінансовими результатами 2017-ого року матиме 300 млн грн залишків. З цієї суми частина коштів буде витрачена на реставрацію будівлі Кадетського корпусу, а перед цим буде проведене упорядкування земельної ділянки та розроблений відповідний проект.

Довідково. Петровський Полтавський кадетський корпус споруджено в 1840-ому році. За часів Російської імперії був найстарішим та найпрестижнішим кадетським навчальним закладом.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова