За сприяння «Батьківщини», у Чернігові провели відкритий обласний шаховий турнір

54 гравці взяли участь у відкритому обласному шаховому турнірі, який організували у Чернігові 15-16 січня за сприяння міського осередку ВО «Батьківщина».

Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.

Серед тих, хто вручав нагороди, був в.о. голови міської «Батьківщини» Артем Євминець. Він побажав шахістам нових перемог і передав вітання від народного депутата, заступника лідера партії Валерія Дубіля, який надав допомогу в проведенні турніру.

«Федерація звернулася до нас із проханням посприяти в організації турніру. Валерій Дубіль багато років допомагаєшахістам Чернігівської області, тому ми охоче підтримали цю ініціативу. У період зимових свят хочеться, аби приємних подій було більше, зокрема, пов’язаних зі здоровим способом життя та розвитком мислення», – зазначив в.о. голови міської парторганізації Артем Євминець.

Змагання проходили в 9 турів за швейцарською системою. Перше місце зайняв Володимир Михальський з Ніжина, друге – Сергій Муха з Чернігова, третє – його земляк Олександр Шершков. Вони показали відмінні результати і набрали найбільшу кількість балів. Переможців нагородили цінними призами, а володарів трьох перших місць – грамотами.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова