За сприяння «Батьківщини» на Сумщині відкрили сучасний спортивний майданчик

До Дня захисту дітей у міському парку Буринської міської громади урочисто відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям.

Як інформує прес-служба Сумського обласного партійного осередку ВО «Батьківщина», ініціатором будівництва є голова Буринської громади, представник ВО «Батьківщина» Віктор Ладуха.


Майданчик побудований у центрі об’єднаної громади.

«Відкриття майданчика – важлива подія для нашої громади. Спільними зусиллями ми збудували об’єкт соціальної інфраструктури міста. Він стане центром дозвілля для кожного мешканця нашої громади, де буде цікаво всім», – зазначив Віктор Ладуха.

Під час відкриття майданчика організатори влаштували футбольний турнір із міні-футболу для місцевих команд та гостей. Малеча долучилася до свята та активно брала участь у заходах.

У цей день діти змогли взяти участь у конкурсі малюнків на асфальті, святковому концерті, науковому кріошоу. Вони отримали солодкі призи, посмакували смачними млинцями, сфотографувалися з ляльками-казковими героями, прикрасили свої обличчя аквагримом та розважалися на дитячих атракціонах.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова