За сприяння «Батьківщини» на Полтавщині відновила роботу аптека

Завдяки зусиллям голови Пирятинської районної ради, очільника «батьківщинівців» краю Сергія Пазюка та депутата фракції «Батьківщина» у Полтавській обласній раді Андрія Сімонова, у Пирятині відновила роботу центральна районна аптека № 85.

Як інформує пресслужба обласного партійного осередку, це єдина аптека, яка здійснює пільговий відпуск лікарських засобів, зокрема й спеціальних.

Аптека була під загрозою закриття, це надзвичайно турбувало пирятинців.

За словами Сергія Пазюка, подальше функціонування закладу стало предметом розгляду засідань профільної комісії районної ради, велися особисті перемовини з керівництвом комунального підприємства «Полтавафарм», «Батьківщина» ініціювала звернення депутатів про недопущення закриття  аптеки.

«Це приклад командної роботи депутатів від «Батьківщини» всіх рівнів, але спільними зусиллями бажаного результату нам вдалося досягти», – каже патрієць.

За словами Сергія Пазюка, минулого тижня до аптеки надійшов товар, невдовзі тут можна буде придбати лікарські засоби за програмою «Доступні ліки». Програмою можуть скористатися пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою та діабетом ІІ типу, отримавши ліки безкоштовно, або з незначною доплатою.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова