За сприяння «Батьківщини» на Білоцерківщині розпочали будівництво ФАПу

За сприяння депутата Верховної Ради України від «Батьківщини» Вадима Івченка на Білоцерківщині відкриють нову амбулаторію.

Як повідомляє прес-служба Київського обласного партосередку, про це розповів депутат Київської обласної ради, очільник фракції «Батьківщина» Віктор Світовенко.

У селі Озерна розпочато будівництво нового сучасного приміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Це одна з 310-ти подібних амбулаторій, які нині будуються в різних куточках України.

«Вартість закладу сягає 8 млн грн. Його буде збудовано за рахунок співфінансування державного і районного бюджетів. Зокрема, у 2018 році на будівництво з державного бюджету спрямовано 4,1 млн грн, а з районного – 2 млн грн», – розповів Віктор Світовенко.

Зі слів партійця, цей проект передбачає не лише будівництво, а й оснащення амбулаторії сучасним обладнанням, а також придбання службового транспорту. Приміщення амбулаторії буде зручним і для маломобільних груп населення. Аби залучити молодих фахівців до роботи, у приміщенні амбулаторії облаштують службову квартиру. Будівництво планують закінчити вже до кінця першого кварталу поточного року.

«Медицина повинна бути доступною не лише за своєю вартістю, а й територіально. Аби людині за медичною допомогою не доводилося долати відстань у декілька кілометрів до лікарні. Нам слід запроваджувати страхову медицину, як це пропонує «Новий курс», розроблений фахівцями команди Юлії Тимошенко. Потрібно повертатися до європейської моделі швидкої допомоги, яка буде реагувати практично на всі виклики»,–  переконаний Віктор Світовенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова