За сприяння «Батьківщини», між селами Ганнівка і Лутовинівка вдремонтували дорогу

Лариса Босенко, депутат обласної ради, заступниця голови обласної «Батьківщини» побувала в Козельщинській громаді, де за її сприяння було виділено кошти на ремонт дороги між селами Ганнівка і Лутовинівка.

Про це повідомляє пресслужба обласної парторганізації.

«До мене звернувся наш однопартієць,  Козельщинський селищний голова Олександр Троцький з проханням допомогти відновити сільську дорогу місцевого значення. Важливо, що нею понад 50 дітей їздять до школи і дитсадка в село Лутовинівка», – розповіла Лариса Босенко.

 Депутатка обласної ради зазначила, що посприяла виділенню коштів на ремонт автошляху. 400 метрів покриття зробили за допомогою асфальтоукладальника. Тепер діти можуть безпечно дістатися до школи і садочка.

«Дорога Лутовинівка-Задовга дуже давно не ремонтувалася. Для нас вона надзвичайно важлива, бо з’єднує два села – Ганнівка і Задовга із центром старостинського округу – Лутовинівкою. До ремонту цей відрізок між дороги був найнебезпечніший», – розповів Олександр Троцький і додав, що цьогоріч додатково залучено 719 тисяч гривень. Це кошти обласного бюджету за підтримки депутата обласної ради Босенко Лариси Василівни.
Тепер діти зможуть безпечно дістатися до навчальних закладів. В минулому році придбано 
шкільний автобус, яким дітей підвозять до навчального закладу.

«Я із задоволенням надаю допомогу Козельщинській громаді, адже дуже приємно спілкуватися з місцевими людьми. Під час зустрічей із жителями сіл я мала нагоду почути слова подяки і це надихає на подальшу позитивну співпрацю», – сказала Лариса Босенко

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова