За підтримки «Батьківщини» у Черкасах відбувся чемпіонат із дзюдо

«Батьківщинівці» сприяють розвитку спорту в Черкасах

Як повідомляє пресслужба обласної парторганізації, за підтримки партійців днями у Черкасах пройшов відкритий чемпіонат міста із дзюдо.

Цими змаганнями відкрили новий спортивний сезон після жорсткого карантину.

На татамі зустрілися півсотні спортсменів із обласного центру та столиці, а також із Драбівського, Черкаського та Корсунь-Шевченківського районів. Змагалися юнаки 20062008 років народження в десяти вагових категоріях.

Після завершення змагань переможців та призерів чемпіонату привітали заступник міського голови, «батьківщинівець» Ігор Волошин та очільник обласної федерації дзюдо та боротьби самбо, перший заступник керівника обласної парторганізації Юрій Тренкін.

«Спортсмени із задоволенням взяли участь у змаганнях після вимушеного карантинного відпочинку. Я, як новообраний очільник федерації, маю зробити все, аби тренери, діти не думали про те, де взяти кошти на кімоно, тренування, або ж за що поїхати на змагання. Вони повинні повністю зосередитися на спорті та досягненні результатів, стати кращими з кращих. Тож працюватиму над поліпшенням матеріально-технічної бази та фінансовим забезпеченням федерації», – пообіцяв Юрій Тренкін.

Ігор Волошин зауважив, що зал, у якому проходив чемпіонат, нещодавно відкрили. Він також додав, що розвиток спортивної інфраструктури – один із пріоритетних напрямків розвитку міста. Над цим працюватимемо й надалі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова