За підтримки «Батьківщини», у Черкасах відбудеться масштабний футбольний турнір

Футбольний турнір «Кубок міського голови», за підтримки Черкаської «Батьківщини», відбудеться з 11 по 28 червня.

Як інформує пресслужба обласного партосередку, про це повідомив міський голова Черкас, керівник обласної парторганізації Анатолій Бондаренко під час пресконференції 28 травня.

У турнірі візьмуть участь 36 команд, серед яких – 24 дитячі і 12 дорослих.  Матчі проходитимуть на штучних полях трьох загальноосвітніх шкіл.

Анатолій Бондаренко вважає, що підтримка таких спортивних заходів є надзвичайно важливим елементом виховання міської молоді. 

«Наша команда приділяє велику увагу розвитку спорту в Черкасах. Якщо у 2016 році було виділено 16 мільйонів гривень на спортивні заклади і змагання, то у 2020 році передбачено 70 мільйонів гривень. Ці кошти виділяються як на професійний спорт, так і на аматорський. Щоб укотре підтвердити, що ми претендуємо на звання спортивної столиці України, ми вирішили організувати цей футбольний турнір, залучивши найкращі команди міста», — сказав Анатолій Бондаренко.

Політик зауважив, що всі заходи проводитимуться згідно норм, не порушуючи вимог карантину.

Присутній на заході голова Черкаської міської «Батьківщини» Роман Діскант зауважив, що окремі організаційні питання, а також фінансування турніру взяла на себе саме їхня політична сила.

«У нас нині футбол на підйомі, тож потрібно ростити кадри для муніципального футбольного клубу «Дніпро». Батьківщина» також братиме участь у турнірі зі своєю командою», – додав Роман Діскант.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова