З ініціативи Дениса Москаля та за підтримки «Київзеленбуду» проводиться благоустрій Києва

Завдяки співпраці постійної комісії Київради з питань екологічної політики на чолі з головою Денисом Москалем та КО «Київзеленбуду», у столиці з’являться нові місця для відпочинку. Йдеться про благоустрій столичних парків та скверів.

Про це заявив голова депутатської фракції «Батьківщина» в Київраді Денис Москаль, передає пресслужба партійного осередку.

За його словами, у сквері на вул. Котельникова, 26-32 у Святошинському районі «Київзеленбуд» провів масштабні роботи з благоустрою.

«Роботи розпочали менше місяця тому. В рамках капітального ремонту у сквері площею 3,15 га встановлено 159 нових опор із LED-світильниками. В планах облаштувати покриття центральної алеї бетонною плиткою та відновити паркові доріжки, влаштувати комплексний майданчик для усіх вікових груп з гумовим наливним покриттям та озеленити територію», – розповів депутат.

Політик додав, що невдовзі робітники продовжать капремонт скверу на вул. Крамського, 10.

«В минулому році тут облаштували частину доріжок із бетонної плитки, нові лави, урни, дитячий майданчик з гумовим покриттям і 15 опор освітлення з LED-світильниками на сонячних батареях. Цьогоріч у сквері з’явиться майданчик з тренажерами з гумовим наливним покриттям, завершаться роботи з прокладання доріжок. Одним із знакових елементів скверу є альтанка. Замість старої, яка вже руйнувалася, встановлять нову. Також заплановано створити екопарковку», – зазначив Денис Москаль.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова