З ініціативи «батьківщинівця» у Хмельницькому модернізували документообіг у комунальному підприємстві

З ініціативи «батьківщинівця» у Хмельницькому запрацювала автоматична передача даних про зареєстрованих осіб до коммунального підприємства «Спецкомунтранс».

Як повідомляє прес-служба Хмельницького обласного партосередку, нововведення ініціював депутат міської ради від «Батьківщини» Ігор Мельничук.


Відтепер мешканцям обласного центру не потрібно заносити паперові довідки про прописку, або зняття з місця реєстрації до згаданого підприємства.

«Робота над врегулюванням цього питання тривала з середини літа. Раніше при отриманні прописки у місті необхідно було віднести паперову довідку про склад сім’ї до ХКП «Спецкомунтранс». Нині обмін інформацією між управлінням з питань реєстрації та комунальним підприємством відбувається в онлайн режимі», – розповів Ігор Мельничук.

За його словами, таке нововведення дозволяє зменшити кількість контактів із чиновниками, оптимізує та налагодить роботу між структурними підрозділами, а комунальникам дозволить оперативно та правильно нараховувати плату за послуги.

«Батьківщинівець» додав, що згодом така система запрацює і з комунальним підприємством «Хмельницькводоканал».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова