З ініціативи «батьківщинівців» у Черкасах створили зелену зону для відпочинку

За пропозицією депутатів Черкаської міської ради з фракції ВО «Батьківщина» в мікрорайоні Митниця, по вулиці Героїв Дніпра, створили нову зелену зону.

Як інформує прес-служба обласної парторганізації, сквер заклали на території, де донедавна розташовувався стихійний смітник.

Депутат Черкаської міськради від «Батьківщини» Юрій Тренкін, який опікується цим округом, закликав долучитися до весняної толоки всіх небайдужих.

До заходу приєдналися міський голова Черкас, керівник обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко, заступник міського голови, партієць Ігор Волошин, голова фракції «Батьківщина» в Черкаській облраді Михайло Мушієк, депутати міської ради від «Батьківщини» та мешканці навколишніх будинків.

Учасники толоки прибрали територію та висадили понад 70 декоративних дерев (дуб червоний та звичайний, клени, черемха, липа), близько сотні кущів листяних порід та квіти.

«Сподіваюся, громада зрозуміє, що ця місцевість – не для сміття. Відтепер тут буде приємно проводити вільний час. Загалом упродовж останнього тижня комунальники прибрали в місті близько 100 стихійних сміттєзвалищ», – повідомив «батьківщинівець» Анатолій Бондаренко.

З ініціативи Юрія Тренкіна дні благоустрою на Митниці в Черкасах проходять регулярно.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова