З ініціативи «батьківщинівців» у Черкасах провели спортивний захід проти карантину вихідного дня

З ініціативи черкаських партійців, 29 листопада на кросфіт-майданчику відбулися спортивні тренування на підтримку рестораторів та проти локдауну вихідного дня.

Як інформує преслужба обласного партосередку, захід проведений з ініціативи депутата Черкаської міської ради від «Батьківщини», голови обласної парторганізації Юрія Тренкіна та власниці спортклубу FTС Ольги Щорс.

Заняття проводилися безоплатно для всіх небайдужих містян, які підтримують здоровий спосіб життя. До спортивних тренувань на свіжому повітрі долучилися місцеві політики, студенти і навіть діти.

«На жаль, у вихідні, коли у містян достатньо часу для відпочинку та спорту, оздоровчі та спортивні заклади зачинені через оголошений локдаун вихідного дня. Цим заходом ми хочемо привернути увагу людей і, перш за все керівництва країни, на недоцільність запровадженого карантину вихідного дня. Адже наразі немає статистики, яка підтверджує доречність таких обмежень», – зауважив Юрій Тренкін.

Політик вважає подібні заходи недоцільними. Адже зачинені не лише заклади харчування, промислові магазини, від чого страждає еконономіка країни, а навіть спортивні зали, секції та фітнесцентри, де люди можуть оздоровитися і підвищити свій імунітет.

Учасників заходу підтримав і заступник міського голови Черкас, партієць Ігор Волошин. Він вважає, що такі обмеження негативно вплинуть на економіку як міста, так і держави в цілому.

«Я – за розвиток спорту, розвиток бізнесу, зокрема, ресторанного. Я – за розвиток української економіки. Тому запровадження локдауну вихідного дня вважаю нерозумним рішенням. Свою позицію я висловив і на засіданні виконавчого комітету, є відповідна ухвала щодо роботи місцевих підприємств малого та середнього бізнесу у вихідні дні», – сказав Ігор Волошин.

Дипломована тренерка Ольга Щорс теж не бачить позитиву від запровадження карантину вихідного дня.

«Я підтримала цей захід, бо я завжди підтримую все те, що стосується спорту і здорового способу життя», – наголосила Ольга Щорс.

Після спортивних тренувань учасники заходу мали змогу посмакувати смачною піцею із різноманітних ресторанів міста. У такий спосіб спортсмени підтримали рестораторів, які теж страждають від карантину вихідного дня.

Захід проходив із дотриманням усіх карантинних обмежень.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова