З ініціативи «батьківщинівців» Парк Вічної Слави облаштують автопарковкою

З ініціативи фракції «Батьківщина» в Київраді для киян та гостей столиці Парк Вічної Слави облаштують парковкою на 55 автівок.

Відповідне звернення до Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київради направив голова фракції «Батьківщина» в Київраді Денис Москаль, передає пресслужба партійного осередку.
У свою чергу, «Київтранспарксервіс» підтримав включення спеціально обладнаних паркувальних майданчиків у Парку Вічної Слави.
«Це дозволить розвантажити навколишні дороги від незручно припаркованих автівок і підвищить безпеку машин, пішоходів та інших учасників руху», – зазначив Денис Москаль.
Нагадаємо, що Парк був відкритий у 1894 році, має площу 18.37 га. Він розташований на крутому схилі в Печерському районі Києва. У верхній частині парку знаходяться два меморіали. Перший з них присвячений трагедії Голодомору 1932-1933 років і до його складу входять Національний музей «Меморіал жертв Голодомору», відкритий у 2008 році, скульптура дівчинки з колосками в руках «Гірка пам’ять дитинства», скульптури янголів, алея «Чорні дошки». Другий – це Меморіал Вічної Слави, відкритий 6 листопада 1957 року. До нього входять 27-метровий обеліск на Могилі невідомого солдата, біля якого горить вічний вогонь та Алея Полеглих Героїв.
Окрім цього, в березні 2021 року Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» представив нову інсталяцію «Погляд у минуле» до 60-х роковин Куренівської трагедії. Інсталяція авторства українського культурного діяча, художника і письменника Олега Шовенка з’явилась у Бабиному Яру на тому місці, де прорвало дамбу і сформувалась перша смертоносна хвиля мулу, що переросла у потужний селевий потік, який затопив житлові квартали та забрав життя щонайменше 145 людей.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова