З ініціативи «Батьківщини», облрада виділила 153 млн грн на боротьбу з коронавірусом

Напередодні голова фракції «Батьківщина» у Закарпатській облраді Олександр Кеменяш звернувся з пропозицією скликати позачергову сесію щодо готовності області до боротьби з коронавірусом.

На сесії депутати внесли зміни до бюджету області на поточний рік та виділили 153 млн. грн на профілактичні заходи та боротьбу з коронавірусом.

Депутати звернулися до центральної влади щодо запровадження податкових канікул для підприємств та підприємців, які вимушено призупинили роботу на час карантину. Також закликали енергопостачальників не відключати боржників на час карантину.

Коментуючи рішення сесії, голова фракції «Батьківщини» Олександр Кеменяш зауважив, що на рівні області депутати зроблять усе можливе для захисту громадян, однак є багато речей, які мала б зробити центральна влада.

«Вражає, приміром, той факт, що у нашій прикордонній області ще донедавна не було тестувальних систем, лікарі були змушені відправляти аналізи до Києва, втрачаючи дорогоцінний час. Вважаю, що одним з першочергових кроків влади мав стати діалог з національними виробниками засобів захисту та дезінфікуючих засобів, аби вони передусім забезпечили потреби наших громадян за доступними цінами, а вже потім думали про експорт», – сказав політик. 
Олександр Каменяш переконаний, що засоби індивідуального захисту та антисептичні засоби – це той мінімум, який держава мала закупити за бюджетні кошти і безкоштовно роздати людям.
«На жаль, наразі ми цього не бачимо», – підсумував політик.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова