З ініціативи «Батьківщини» Львівщину відвідали діти зі Сходу

Понад 40 дітей зі Сходу України, які поверталися з екскурсії країнами Європи, на запрошення «батьківщинівців» Стрийського району завітали на Львівщину.

Як повідомляє прес-служба Львівського обласного партосередку ВО «Батьківщина», для гостей із Донеччини та Луганщини організували екскурсію до нещодавно відритого музею генерал-хорунжого УПА Олекси Гасина, що в селі Конюхів.

image4
«Діти змогли дізнатися більше про Українську повстанську армію, національно-визвольну боротьбу за незалежність України, а також відкрити для себе багато нових сторінок української історії», – розповіла керівник групи, голова благодійного фонду «Крила» Наталка Токар.

Очільники Стрийського районного та міського осередків «Батьківщини» Оксана Мелень та Роксолана Бурак за підтримки депутата Львівської облради Валентини Олексишин та депутата Стрийської міської ради Романа Гірника організували для дітей дружню вечерю.

«У нинішній складний час для Української держави надзвичайно важливо налагоджувати взаєморозуміння між Сходом і Заходом – не на словах, а конкретними діями. Варто зустрічатися, спілкуватися, обмінюватися досвідом. Лише зрозумівши один одного, ми зможемо побудувати міцну та єдину країну», – наголошують «батьківщинівці».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова