Юрій Одарченко: Закон про приватизацію держпідприємств – це створення умов для їх швидкого продажу

Аргументи уряду про необхідність приватизації державних підприємств та неможливість перетворення їх на прибуткові – абсолютно надумані.

Про це заявив голова Херсонської обласної парторганізації, народний депутат України Юрій Одарченко, коментуючи ухвалений у першому читанні законопроект №7066 «Про приватизацію державного майна».

«Я дуже уважно слухав прем’єр-міністра перед голосуванням за законопроект про приватизацію й мені здалося, що аргументи про необхідність приватизації державних підприємств – абсолютно надумані. Навіть не йшлося про пошук додаткових інвестицій, а порушувалося питання про якомога швидше створення умов для їх продажу», – наголосив народний депутат.

Політик навів прикрий приклад приватизації, коли «Херсонські комбайні» та інші 33 державні підприємства було приватизовано «УкрАгроМаршІнвестом».

«Після проведення приватизації у Верховній Раді була створена тимчасова слідча комісія з цього питання, яку я очолив. Тоді комісія виявила, що саме під такими гаслами про створення умов для приватизації підприємств сільгоспмашинобудування тодішній президент Кучма за один комп’ютер та дискету передав їх під управління свого зятя Пінчука. Тоді ці підприємства не отримали жодного розвитку, тому зараз ми не маємо галузі сільськогосподарського машинобудування в Україні», – розповів Юрій Одарченко.

Очільник херсонських «батьківщинівців» вважає, що урядовий законопроект №7066 «Про приватизацію державного майна» – це створення умов, аби під час війни передати державні підприємства в руки своїм людям.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова