Юрій Одарченко вимагає повернути громаді стадіон «Старт»

Херсонська «Батьківщина» вимагає від місцевої влади подати позов до суду й таким чином повернути стадіон «Старт» до комунальної власності.

Як інформує прес-служба Херсонської обласної партійної організації, про це під час прес-конференції заявив народний депутат України Юрій Одарченко.

«У квітні цього року закінчилася судова тяганина із визнанням Херсонського бавовняного комбінату банкрутом, починається процедура його ліквідації. Наразі стало відомо, що стадіон «Старт» збираються продати й уже навіть оцінили його. Ми вважаємо, що стадіон повинен стати комунальною власністю й слугувати на користь херсонцям, а не приватним забудовникам», – сказав парламентарій.

Юрій Одарченко нагадав, що, згідно з чинним законодавством, соціальні об’єкти не можуть належати до статутних фондів.

«Батьківщинівці» переконані, що під час приватизації стадіон «Старт» був помилково включений до статутного фонду Херсонського бавовняного комбінату й тому є всі законні підстави, аби вилучити його з власності комбінату та передати херсонській громаді.

Народний депутат від «Батьківщини» повідомив, що вже направив звернення з цього питання до Генеральної прокуратури та Фонду державного майна.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова