Юрій Одарченко: «Батьківщина» вимагає негайно увімкнути опалення в Херсоні

Херсонська «Батьківщина» вимагатиме відставки прем’єр-міністра Володимира Гройсмана у разі, якщо найближчими днями не буде подано тепло до осель херсонців.

Як інформує прес-служба Херсонської обласної парторганізації, про це заявили під час прес-конференції народний депутат України Юрій Одарченко та депутат Херсонської міськради Станіслав Трошин.

«Керівництво Херсонської ТЕЦ радить головам ОСББ злити воду із систем теплопостачання. Тобто подача тепла в Херсоні затягується на невизначений термін. Неподання тепла до шкіл, закладів охорони здоров’я та культури, житлових будинків міста – пряма відповідальність керівництва держави», – наголосив Юрій Одарченко.

Депутат Херсонської міськради Станіслав Трошин повідомив, що фракція «Батьківщина» в міськраді внесе проект рішення про незакриття сесії до тих пір, доки місто не отримає тепло.

Представники Херсонської «Батьківщини» заявили: у разі неподання тепла протягом трьох діб «Батьківщина» ставитиме питання про ухвалення самоврядним органом вимоги відправити у відставку прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

За словами «батьківщинівців», глава уряду має понести персональну відповідальність за зрив опалювального сезону в Україні, зокрема через непідготовленість Херсонської ТЕЦ, яка перебуває в державній власності.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова