Юлія Тимошенко з депутатами Одещини побувала у звільненому Херсоні

Голова партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко та команда депутатів Одеської області привезли три вантажівки гуманітарної допомоги жителям звільненого Херсона.

«Що робити, коли немає світла? Їхати туди, де немає нічого!

Саме так вирішила команда «Батьківщини» й вирушила до Херсона. Звільнена українська Херсонщина досі без електрики, без тепла, без води, без зв’язку, без мостів, під постійними обстрілами ворогів із лівого берега. Сьогодні тут, без перебільшення, потрібно все. Будь-яка допомога потрібна», – зазначила Юлія Тимошенко.

У свою чергу, керівник партосередку Одещини Олег Радковський та голова «Батьківщини» міста Михайло Поживанов розповіли, що завдяки роботі гуманітарного хабу «ОдесаХаб Батьківщина» разом із колегами доставили в Херсонську лікарню вантажівку засобів гігієни, захисних масок, антисептиків, памперсів, ковдр та допоміжного медичного обладнання, а також продукти харчування для містян.

«Наш гуманітарний хаб «Одеса ХабБатьківщина» працює з перших днів війни, допомагаємо переселенцям, жителям громад області та ЗСУ. Після звільнення Херсона ми зібрали все, що змогли та приїхали сюди, до людей. Їм сьогодні потрібно все: їжа, вода, одяг і розуміння, що вони не одні, не покинуті. Це лише перша наша поїздка до Херсона, вже готуємось до наступної», – розповів Олег Радковський.

В делегації Одещини допомогти херсонцям приїхали керівники Одеського та Березівського районних осередків партії Сергій Білюк та Володимир Сорохманюк. Політики привезли допомогу не лише в сам Херсон, а й у сусідні села, де люди знаходились в окупації весь цей час. Село Нова Тягинка знаходиться на нульовій відмітці лінії фронту на правому березі Дніпра, сюди партійці привезли продукти харчування до їдальні, яка готує для військових ЗСУ.

«Херсонська область, через річку позицій ворога. Села після окупації, результат «руського мира» — це руйнація, смерть, голод, знущання та плач. Дуже тяжко знайти вцілілий будинок чи школу в селах. Серце болить від слів бідних українців, які не просять нічого, лише … —  «ХЛІБА ТА ВОДИ!». Після таких картин починаєш цінувати те, що маєш. Але ми разом, ми незламні і ми переможемо», — додав Володимир Сорохманюк.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова