Соціологи: Юлія Тимошенко впевнено лідирує у Дніпрі і в Україні

Голова партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко впевнено лідирує як у Дніпрі, так і в Україні в цілому.

Як повідомляє прес-служба Дніпропетровської обласної парторганізації, про це заявив на прес-конференції в інформаційному агентстві «Міст-Дніпро» керівник соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович.

Опитування проводилося в Дніпрі, аби визначити суспільно політичні настрої в місті. У форматі face-to-face опитали 1000 респондентів віком від 18 років.

Олексій Антипович зазначив, що в президентському рейтингу в рідному місті голови  партії ВО «Батьківщина», як і по всій Україні, лідирує саме Юлія Тимошенко. Її готові підтримати 19 відсотків тих, хто має намір голосувати.

Лідером антирейтингу у Дніпрі виявився чинний президент України Петро Порошенко. 48% опитаних містян не проголосували б за нього за жодних обставин.

Соціологи також з’ясовували у мешканців міста, за кого б вони голосували, якби вибори відбувалися наступного тижня. Лідерами виявилися партії «Батьківщина», «Слуга народу» та «Опозиційний блок».

«У Дніпрі партійний рейтинг очолює «Батьківщина». Цю політичну силу готові підтримати близько 20% тих, хто має намір голосувати. Партія «Слуга народу» Зеленського має підтримку у 14,6%, «Опозиційний блок» – 13,9%, партія «За життя» – 8,2 %, Громадянська позиція Гриценка – 7,8%, БПП «Солідарність» – 6,7 %, Радикальна партія та УКРОП – 5,9 і 5,6%. Рейтинг інших партій – менше 2%. Тих, хто не визначився, – 8,8%», – сказав соціолог Олексій Антипович.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова