Юлія Тимошенко відвідала міста-герої Бучу та Ірпінь

Лідерка партії разом з командою обласної парторганізації побувала в селі Бабінці, санаторії «Дубки» та «Залізному містечку Ірпеня», де живуть люди, що втратили житло.

Як повідомляє пресслужба Київської обласної парторганізації, Юлія Тимошенко поспілкувалася з місцевою владою, поговорила з людьми та передала їм гуманітарну допомогу.

Найбільша проблема для Ірпеня та Бучі – це велика кількість зруйнованих будинків. Сотням родин сьогодні фактично немає де жити. Юлія Тимошенко запропонувала 3 варіанти, як люди зможуть отримати нове житло.

 «Ми проїхали подивились дуже багато недобудованих будинків. Там трошки треба вкласти грошей державі, зовсім невелику суму і можна буде добудувати ці багатоповерхові будинки та віддати людям квартири. Друге, – це кинути всі сили на те, щоб почати відновлювати приватні та багатоповерхові будинки, які можна відбудувати. Десь немає даху, десь вікон – це все посильно. І останній варіант для тих родин, які з якихось причин хочуть жити в сільській місцевості, де є земля, де можна виростити свій город. Кури, гуси або ще щось, що вони хочуть. Можна взяти всі вільні хати, а в селах дуже багато вільних хат, причому у хорошому стані, і у власників орендувати або навіть купити», – зазначила політик.

Також депутатка наголосила на тому, що всі родини, які не встигнуть до 1 вересня отримати нові оселі, мають бути обов‘язково розселені «на зиму» в орендоване житло, або санаторії за рахунок державного бюджету.

«Будуть робити великі знижки, якщо брати номери в санаторіях оптом, це дало б можливість людям, які не отримають житло до 1-ого вересня, заселитися. Це має бути проплачено державою, адже місцевому бюджету це не потягнути», – запевнила вона.

Водночас народний депутат, голова Київської обласної «Батьківщини» Костянтин Бондарєв зазначив, що сьогодні немає розділення на владу та опозицію і всі органи влади об‘єднуються за для спільної мети – перемога над ворогом та відновлення нашої країни.

«Окремо якийсь депутат, фракція чи навіть парламент не здатні вирішити ці проблеми, зокрема, відновлення житла. Всі органи влади спільно мають вирішити це питання. Так, це дуже великі кошти, але в нас є певні перемовини із західними партнерами, у кожного на своєму рівні. Ми маємо посилювати цей переговорний процес і залучати кошти на відбудову нашої країни», – резюмував народний обранець.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова