Юлія Тимошенко та «Батьківщина» висловили співчуття з приводу смерті Олександра Дегтярьова

​Юлія Тимошенко та Дніпропетровська обласна організація ВО «Батьківщина» висловили співчуття з приводу смерті на 70-у році життя генерального директора легендарного конструкторського бюро «Південне» Олександра Дегтярьова.

Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.

 «Звістка про смерть гендиректора КБ «Південне» Олександра Дегтярьова вразила кожного з нас. Ми так несподівано, нечувано рано втратили не просто людину, а Людину з великої літери, керівника державного масштабу, на управлінському таланті якого базується сила і велич України», – написала Юлія Тимошенко.

Лідерка ВО «Батьківщина» зазначила, що Олександр Дегтярьов  був талановитим організатором, блискучим професіоналом, взірцем самовідданого служіння Україні. Як ніхто інший, він усвідомлював, наскільки важливо інтегрувати Україну в глобальну роботу з розширення можливостей людства в космосі. І присвятив цьому все своє життя.

«Страшну рану від такої втрати словами загоїти важко і важко знайти слова втіхи, але світлі спогади про Олександра Вікторовича мають стати сильнішими за смерть», – наголосила Юлія Тимошенко.

Дніпропетровська обласна організація ВО «Батьківщина» у своєму співчутті пригадала буремні події 2016 року, коли Олександра Дегтярьова Олександра Дегтярьова Державне космічне агентство України віроломно звільнило з посади генерального директора КБ «Південне». Це спричинило нечуваний протест не лише в його колективі. ВО «Батьківщина» тоді рішуче виступило на захист Олександра Дегтярьова, якого, зрештою, відновили на посаді.

Довідково: Олександр Дегтярьов народився 31 жовтня 1951 року  місті Яранську Кіровської області Російської Федерації. З 1975 – го працював у КБ «Південне» в Дніпрі, де пройшов шлях від інженера до Генерального директора – Генерального конструктора. Олександр Дегтярьов зробив вагомий внесок у проекти з комерційного використання космічних ракетних комплексів сімейства «Зеніт», «Дніпро», створення ряду космічних апаратів та супутникових систем, у реалізацію відомих ракетно – космічних проектів в міжнародній кооперації «Морський старт», «Наземний старт», «Дніпро», «Антарес», «Вега». За його активної участі українські підприємства і наукові організації обєднано в єдину кооперацію та створено асоціацію високотехнологічних підприємств «Космос», налагоджено міцні контакти з багатьма світовими компаніями космічного профілю. Академік Національної академії наук України, кандидат економічних наук, доктор технічних наук  Олександр Дегтярьов є автором близько 200 наукових публікацій, статей та ряду монографій, понад 50 винаходів і патентів, які покладено в основу технології створення конкурентноспроможних ракетно – космічних комплексів.      

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова